Układ nerwowy

Chronobiane LP 1,9 mg

Chronobiane LP 1,9 mg to suplement diety w formie tabletek
o przedłużonym uwalnianiu na bazie melatoniny.

Melatonina pomaga skrócić czas zasypiania.

Dostępność Produkt dostępny - Duża ilość
Wysyłka W ciągu 24h
Opakowanie 60 tabletek
Zapytaj o produkt help
69,90 zł
Brutto

Jednym z podstawowych składników mechanizmu snu jest melatonina, hormon wytwarzany naturalnie przez szyszynkę w ciemności. Wydzielając melatoninę, szyszynka informuje mózg, że jest ciemno i że jest to dobry czas na sen.

Synteza melatoniny rozpoczyna się przy braku światła i osiąga maksimum między 2 a 4 rano, a następnie spada w drugiej połowie nocy, aby przygotować się na czuwanie. U niektórych osób ten komunikat nie działa już prawidłowo, powodując trudności w zasypianiu lub opóźniając czas snu.

„Resynchronizację” można uzyskać podwyższając poziom melatoniny dzięki Chronobiane LP 1,9 mg, który zawiera melatoninę o przedłużonym uwalnianiu, która pomaga skrócić czas zasypiania oraz zapobiega wybudzaniu się ze snu.

Rekomendowany do suplementacji w przypadku:
• budzenia się w nocy,
• trudności z zaśnięciem.

Sposób użycia:
1 tabletkę dziennie spożyć popijając szklanką wody, aby uzyskać najlepszy efekt należy przyjąć godzinę przed snem.

Skład: melatonina, proszek z wyciągu z bambusa Bambusa arundinacea, proszek z pulpy baobabu Adansonia digitata, zagęszczacze: alginian sodu i usieciowana karboksymetyloceluloza sodowa, substancje wypełniające: fosforany wapnia i celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwniki: koncentrat spiruliny i jabłka, zawiera cytrynę i krokosz barwierski.

Środki ostrożności dotyczące stosowania: może być podawany dzieciom i młodzieży na podstawie porady lekarskiej. Niezalecany kobietom w ciąży
i / lub karmiących piersią oraz osobom z zaburzeniami nastroju, zachowania lub osobowości. W połączeniu z leczeniem farmakologicznym należy zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.

Zawartość składników odżywczych w dziennej porcji (1 tabletka):
Melatonina                              1,9 mg

120
62 szt.

Opis

Wskazania
Problemy z zasypianiem
Wybudzanie się ze snu
Opakowanie
60 tabletek

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła