Suplementy specjalne

Melioran

Borykasz się z przeciążeniem emocjonalnym i złym nastrojem? Zmagasz się z depresją lekką bądź umiarkowaną?
W walce o lepsze samopoczucie pomoże Ci MELIORAN.

Składniki zawarte w Melioranie wspierają organizm w sytuacjach stresowych, stymulują układ nerwowy, a także poprawią nastrój.
Nie zwlekaj ? zamów już dzisiaj i w końcu poczuj różnicę!

Dostępność Produkt dostępny - Duża ilość
Wysyłka W ciągu 24h
Opakowanie 90 kapsułek
Zapytaj o produkt help
231,00 zł
Brutto

Melioran jest suplementem diety opracowanym z wybranych roślinnych substancji czynnych, na podstawie badań naukowych i technicznych Laboratoire PiLeJe. Powstał na bazie ekstraktu z rhodioli i szafranu.

Ekstrakt z rhodioli uzyskany zgodnie z opatentowaną metodą ekstrakcji Phytostandard?. Rhodiola posiada liczne właściwości: wspiera układ nerwowy, obniża poziom kortyzolu (hormon stresu), zapewnia uspokojenie emocji, co przyczynia się bezpośrednio do lepszego samopoczucia, dodatkowo oddziałuje na funkcje poznawcze oraz pamięć.

Ekstrakt Safracetin? uzyskany został ze znamion kwiatów szafranu ? działa antydepresyjnie, za jego niezwykłe właściwości lecznicze odpowiada cały proces zbioru i ekologicznej hodowli (kwiaty muszą być zbierane ręcznie ? nie maszynowo, tuż przed wschodem słońca, aby zachowały właściwości lecznicze).

Rekomendowany do suplementacji w przypadku:
? łagodnej i umiarkowanej depresji,
? łagodnych zaburzeń lękowych,
? obniżonego nastroju.

Zawartość składników odżywczych w dziennej porcji (2 tabletki):
Ekstrakt Phytostandard?                         308 mg
Ekstrakt Safracetin?                               30 mg

Skład: substancje wypełniające: fosforany wapna i celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt Phytostandard? z rhodioli Rhodiola rosea L. (korzeń; nośnik: włókna akacji), stabilizator: kroskarmeloza sodowa, ekstrakt Safracetin? z szafranu Crocus sativus L. (znamiona kwiatów; nośnik: maltodekstryna), środek przeciwzbrylający: stearynian magnezu.

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, popijając szklanką wody.

Przeciwwskazania: nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci. Zaleca się kontrolowanie ciśnienia krwi przy jednoczesnym przyjmowaniu leków nadciśnieniowych. Przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli jednocześnie przyjmowane są leki psychotropowe. Przeciwwskazaniem są zaburzenia psychiczne takie jak schizofrenia oraz choroba dwubiegunowa.

178
161 szt.

Opis

Wskazania
Obniżony nastrój i depresja
Opakowanie
90 kapsułek
Nowy produkt

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła