Suplementy specjalne

Melioran

Borykasz się z przeciążeniem emocjonalnym i złym nastrojem? Zmagasz się z depresją lekką bądź umiarkowaną?
W walce o lepsze samopoczucie pomoże Ci MELIORAN.

Składniki zawarte w Melioranie wspierają organizm w sytuacjach stresowych, stymulują układ nerwowy, a także poprawią nastrój.
Nie zwlekaj – zamów już dzisiaj i w końcu poczuj różnicę!

Dostępność Produkt dostępny - Duża ilość
Wysyłka W ciągu 24h
Opakowanie 90 kapsułek
Zapytaj o produkt help
231,00 zł
Brutto

Melioran jest suplementem diety opracowanym z wybranych roślinnych substancji czynnych, na podstawie badań naukowych i technicznych Laboratoire PiLeJe. Powstał na bazie ekstraktu z rhodioli i szafranu.

Ekstrakt z rhodioli uzyskany zgodnie z opatentowaną metodą ekstrakcji Phytostandard®. Rhodiola posiada liczne właściwości: wspiera układ nerwowy, obniża poziom kortyzolu (hormon stresu), zapewnia uspokojenie emocji, co przyczynia się bezpośrednio do lepszego samopoczucia, dodatkowo oddziałuje na funkcje poznawcze oraz pamięć.

Ekstrakt Safracetin® uzyskany został ze znamion kwiatów szafranu – działa antydepresyjnie, za jego niezwykłe właściwości lecznicze odpowiada cały proces zbioru i ekologicznej hodowli (kwiaty muszą być zbierane ręcznie – nie maszynowo, tuż przed wschodem słońca, aby zachowały właściwości lecznicze).

Rekomendowany do suplementacji w przypadku:
• łagodnej i umiarkowanej depresji,
• łagodnych zaburzeń lękowych,
• obniżonego nastroju.

Zawartość składników odżywczych w dziennej porcji (2 tabletki):
Ekstrakt Phytostandard®                         308 mg
Ekstrakt Safracetin®                               30 mg

Skład: substancje wypełniające: fosforany wapna i celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt Phytostandard® z rhodioli Rhodiola rosea L. (korzeń; nośnik: włókna akacji), stabilizator: kroskarmeloza sodowa, ekstrakt Safracetin® z szafranu Crocus sativus L. (znamiona kwiatów; nośnik: maltodekstryna), środek przeciwzbrylający: stearynian magnezu.

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie, popijając szklanką wody.

Przeciwwskazania: nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących oraz dzieci. Zaleca się kontrolowanie ciśnienia krwi przy jednoczesnym przyjmowaniu leków nadciśnieniowych. Przed zastosowaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli jednocześnie przyjmowane są leki psychotropowe. Przeciwwskazaniem są zaburzenia psychiczne takie jak schizofrenia oraz choroba dwubiegunowa.

178
168 szt.

Opis

Wskazania
Obniżony nastrój i depresja
Opakowanie
90 kapsułek
Nowy produkt

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła