Suplementy specjalne

Proteochoc + Lactichoc

Laboratoire PiLeJe przygotowało specjalny protokół na czas PO zetknięciu się z wirusem COVID-19, który zalecają stosować w procesie regeneracji:
Proteochoc: 4 kapsułki przez 6 dni, następnie 3 kapsułki przez 4 dni,
Lactichoc: 2 kapsułki przez 10 dni.

Dostępność Produkt dostępny - Duża ilość
Wysyłka W ciągu 24h
Opakowanie 1 x 36 oraz 1 x 20 kapsułek
Zapytaj o produkt help
295,60 zł
Brutto

Proteochoc pomaga chronić komórki w czasie stresu.
Algi (Porphyra umbilicalis) zawierają antystresowe substancje HSP (heat shock proteins, czyli białka szoku cieplnego), które wspomagają mechanizmy obronne organizmu w sytuacjach m.in. stresu i infekcji oraz wspierają procesy odnowy komórkowej.
Obecna w Proteochocu witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Lactichoc pomaga odzyskać równowagę mikroflory jelit.
Probiotyk zawiera specyficzne szczepy mikrobiotyczne w ilości 40 miliardów na kapsułkę, a 80 miliardów w dziennej porcji: Bifidolactis LA304, Bifidobacterium bifidum LA803, Bifidobacterium lactis LA804, Bifidobacterium breve LA805, Lactobacillus acidophilus LA201, Lactobacillus rhamnosus LA801, Lactobacillus gasseri LA806 oraz Lactobacillus acidophilus LA807.

176
433 szt.

Opis

Opakowanie
1 x 36 oraz 1 x 20 kapsułek
Stopień 
2021-03-18

Polecam

Chorowałem na COVID-19 w listopadzie. Dolegliwości związane z infekcją SARS-CoV-2 takie jak przewlekłe zmęczenie, trudności z koncentracją utrzymywały się do lutego i nie ustępowały. Po zastosowaniu Proteochoc + Lactichoc wróciłem szybko do formy sprzed choroby. Gorąco polecam.!!!!!

Stopień 
2021-03-18

Polecam

Chorowałem na COVID-19 w listopadzie. Dolegliwości związane z infekcją SARS-CoV-2 takie jak przewlekłe zmęczenie, trudności z koncentracją utrzymywały się do lutego i nie ustępowały. Po zastosowaniu Proteochoc + Lactichoc szybko wróciłem do formy. Gorąco polecam !!!!!!

Stopień 
2021-03-18

Hanna

Przechodziłam covid w listopadzie, cały czas byłam bardzo osłabiona, nie miałam siły ani chęci do codziennych zajęć, a wcześniej byłam dość aktywna.
Po zastosowaniu tych produktów czuję się o NIEBO lepiej! Polecam wszystkim serdecznie i wszystkim swoim bliskim, którzy chorowali już kupiłam!!!

Napisać recenzję

Zobacz inne produkty z tej kategorii

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła